Odpowiedz do: Carl Michallik – Johanna Kaczmarczyk – akt ślubu z Nakła Śląskiego

Strona główna Fora Poszukiwania Carl Michallik – Johanna Kaczmarczyk – akt ślubu z Nakła Śląskiego Odpowiedz do: Carl Michallik – Johanna Kaczmarczyk – akt ślubu z Nakła Śląskiego

#17962
Andrzej Szewczyk
Użytkownik

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi!
Genetekę oczywiście sprawdziłem i mam zrzut ekranu z tym wpisem jednak chodziło mi o skan aktu. Nie wiem jak było z rejestracją ślubów w Nakle Śl. ale przypuszczam iż w tym czasie mogły już być spisywane oddzielnie. Faktycznie w Żyglinie nie znalazłem. Geneteka prowadzi do Sadowa. Jest tam Johanna Kaczmarzik i w chwili obecnej szukam właśnie tam. Tropy ładnie mi się rozbudowują na Lisów, Kochanowice i Lubecko. A sami Kaczmarzik na Zborowskie-Lang.
Jeśli zatem zaufać Genetece – to jest OK. A jeśli nie 🙂 To pozostaje podróż do Archiwum. No chyba żeby ktoś miał już obadany ten odcinek – i stąd właśnie moje pytanie!
Praca jednak nie idzie na marne gdyż powtórne zagłębienie się w metryki z Sadowa i Lubecka pozwoliło mi załatać jedną z dziur w moim drzewie. Odnalazłem rodziców Rosalii Rurańskiej których szukałem ponad dwa lata! Za pierwszym razem musiałem przeoczyć ten ślad a teraz pięknie mi się wszystko ułożyło.

Andrzej Szewczyk - Tarnowskie Góry