Odpowiedz do: Prośba o pomoc w ustaleniu informacji jaka to była miejscowość.

Strona główna Fora Poszukiwania Prośba o pomoc w ustaleniu informacji jaka to była miejscowość. Odpowiedz do: Prośba o pomoc w ustaleniu informacji jaka to była miejscowość.

#19058
Ryszard 2
Użytkownik

Dobry wieczór Panu
Moja hipoteza prawdopodobnie nie znajdzie potwierdzenia.Ojcem Johanna Karla Fikusa jest Franz Fikus zaglądałem do wpisów na stronie ancestry jedna z Pań podała datę urodzenia ojca 31 marzec 1826 rok miejsce urodzenia Wrzoski według jej zapisów jest to wielopokoleniowa rodzina z tej opolskiej wioski.Ale brakuje w tych notatkach osoby Johanna Karla Fikusa chociaż na pewno jest adnotacja o jego bracie Józefie Fikus urodzonym 12 maja 1870 roku dlatego postaram się umieścić jeszcze jeden załącznik aby upewnić się co do daty jego urodzenia (chodzi o ostatnie dwie litery roku 18..)Prośba do Pana o podpowiedź jaka to liczba.
Dziękuję bardzo Panu za zainteresowanie tematem i wydaje mi się że nazwa szukanej miejscowości może pozostać tajemnicą tej rodziny.Wspomniany wyżej Franz Fikus według zapisu tej Pani zmarł 21 grudnia 1886 w Chrosczinna (w j.pol.Chróścinie).
Pozdrawiam

Attachments:
You must be logged in to view attached files.