Odpowiedz do: Cmentarz w Katowicach, Dąbrówka Mała, Popiełuszki. Księga zgonów

Strona główna Fora Źródła genealogiczne Cmentarz w Katowicach, Dąbrówka Mała, Popiełuszki. Księga zgonów Odpowiedz do: Cmentarz w Katowicach, Dąbrówka Mała, Popiełuszki. Księga zgonów

#28591
trejder
Użytkownik

Podczas mojej ostatniej „genealogicznej” wizyty na tym cmentarzu (przed pandemią, dwa lata temu) oraz przez minione 35 lat nie kojarzę żadnej mapy, czy nawet tabliczek dzielących cmentarz na jakieś sektory, grupy itp. Wpisy w zeskanowanej przeze mnie księdze pochówków są często nawet wpisy typu „stary cmentarz”, „nowy cmentarz”, które nie odpowiadają żadnym tablicom i podziałom na cmentarzu.

Na szczęście, cmentarzem zarządzają bardzo sympatyczni, życzliwi i chętni do pomocy ludzie. Wystarczy wybrać się do nich w dowolnym dniu (najlepiej w tygodniu, do 12:00) i albo spotkać osobiście albo przedzwonić pod numer telefonu podany na drzwiach wejściowych (budynek w centralnej części cmentarza). Jestem pewien, że jeśli tylko nie będą mieli dziesięciu pochówków jednocześnie to z pewnością wskażą dokładną lokalizację grobu.