Forum się sypie …

Strona główna Fora Sprawy organizacyjne Forum się sypie …

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #25286
  Axee
  Użytkownik

  Witam!

  Forum działa nieprawidłowo, odpowiedziałem na post użytkownika, po czym zrobiłem edycję mojej odpowiedzi, po 'wyślij’ mój post zniknął. Napisałem kolejny post o treści „test”, pojawił się, po czym chciałem go edytować po wyślij nic się nie zmieniało. Po czym znów dodałem post i nic nie widać oprócz pierwszego postu w temacie. W dziale głównym widać głosy dwa wpisy 3, po wejściu na temat 2 odpowiedzi, głosy 2. A fizycznie jest tylko 1 post.

  Kolejna sprawa, to brak odpowiedniego zabezpieczenia na forum przeciw botom spamującym, i dość późna reakcja w kasowaniu spamujących wpisów.

  Pozdrawiam Bogusław.

  #25290
  Mirosław Mitrenga
  Administrator

  Próbujemy rozwiązać problem ze spamem na stronie, prace trwają

  #27229
  Historyk85
  Użytkownik

  Witam,

  Wczoraj i dzisiaj bezskutecznie próbowałem dodać nowy post do już istniejącego wątku: Spis mieszkańców Bierunia Starego z grudnia 1900 r. Nie wiem czym spowodowane są te problemy, ponieważ nie pojawia się żaden komunikat, i wszystko na pierwszy rzut oka wygląda w porządku tylko, że moje posty nie są dodawane do wątku. Czy można prosić o przyjrzenie się sprawie?

  Pozdrawiam,
  Andrzej

  PS. Nie zakładałem nowego wątku i wykorzystałem już istniejący.

  #27342
  Historyk85
  Użytkownik

  Witam,

  W dalszym ciągu są jakieś problemy z wątkiem: Spis mieszkańców Bierunia Starego z grudnia 1900 r., publikacja postów jest utrudniona, tj. nie są one od razu widoczne, a teraz zniknęły wszystkie zamieszczone tam posty!?

  Pozdrawiam,
  Andrzej

  #27655
  Historyk85
  Użytkownik

  Witam,

  Ponownie wszystkie posty w temacie: Spis mieszkańców Bierunia Starego z grudnia 1900 r. są niewidoczne. Problem pojawia się stale co jakiś czas po dodaniu którejś z kolei odpowiedzi do wątku, proszę o rozwiązanie problemu.

  Pozdrawiam,
  Andrzej

  #27699
  Mirosław Mitrenga
  Administrator

  Strona została ponownie przejrzana przez informatyka, powinno być teraz lepiej. Ze względu na częste ataki spamerskie, musimy stosować zabezpieczenia, które czasem mogą powodować takie zakłócenia.

  #28156
  SKjola3anna
  Użytkownik

  Pozdrawiam, dodałam nowy wątek do nasze drzewa i po powtórnym wejściu na stronę znikło, jest to okropne. O co chodzi?

  #28662
  Axee
  Użytkownik

  Witam. Czy na tym forum można normalnie dodawać posty i je później edytować???

  Odpowiedź brzmi: nie można.

  W przypadku kilkukrotnej edycji posta zawsze coś się wywali i nie można już nic zmienić, to w najlepszym przypadku, w najgorszym post znika całkowicie. Również w przypadku wklejenia linków źródeł do posta dzieją się podobne historie.
  Człowiek się produkuje, chce pomóc innym … tylko po co? Jak efekty nie są widoczne, działanie forum zniechęca do takiej pomocy …

  Czy ktoś coś z tym w końcu zrobi?

  Pozdrawiam Bogusław.

Przeglądajasz 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.