MyHeritage DNA w Polsce

Strona główna Fora Genealogia genetyczna MyHeritage DNA w Polsce

Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #17668
  Adam
  Administrator

  Taką informację dostałem z MyHeritage

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza globalna usługa MyHeritage DNA, w pełni zintegrowana z MyHeritage, jest już dostępna w Polsce. Dzięki tej usłudze prosty, niedrogi i łatwy w użyciu zestaw do testowania DNA może ujawnić cenne informacje z historii rodziny i powiedzieć więcej o Twoim pochodzeniu.
  Już teraz zamów nasz pakiet MyHeritage DNA w specjalnej cenie 59 US $, aby otrzymać go jeszcze przed świętami. Skorzystaj z bezpłatnej wysyłki przy zakupie 2 i więcej pakietów.

  MyHeritage DNA jest doskonałym narzędziem badawczym, obok drzew genealogicznych i rekordów archiwalnych. Ponad 20 milionów ludzi przebadało już swoje DNA, co dla Ciebie oznacza większą szansę na odkrycie nieznanych krewnych poprzez dopasowanie DNA.
  Oglądnij poniższy film by zobaczyć, czym jest test DNA w MyHeritage.

  film

  Jak działa test
  Test MyHeritage DNA jest zwykłym wymazem z policzka i zajmie Ci mniej niż dwie minuty. Wyślij próbkę do naszego amerykańskiego laboratorium w celu wykonania analizy, a miesiąc później otrzymasz e-mail informujący o możliwości sprawdzenia wyników on-line w serwisie MyHeritage.
  Twoja Prywatność
  Wszystkie dane DNA są poufne, bezpieczne i nigdy nie są pokazywane ani udostępniane nikomu bez Twojej zgody. Wszystkie testy wykonywane są w naszym laboratorium, jednym z najlepszych na świecie i posiadającym certyfikat CLIA i akredytację CAP.
  Co pokażą Twoje wyniki
  Przybliżone Pochodzenie Etniczne: badanie Twojego DNA określi procentowy udział Twojego pochodzenia etnicznego wśród różnych populacji. Pomoże to ustalić, skąd pochodzą Twoi przodkowie – co możesz następnie uwzględnić w swoim drzewie genealogicznym. Rezultaty Przybliżonego Pochodzenia Etnicznego MyHeritage DNA są bardzo szczegółowe i obejmują udział procentowy w 42 regionach.
  Podobieństwa DNA: porównanie Twojego DNA ze wszystkimi innymi w bazie danych ujawni Twoich krewnych. Przypuszczalnie znajdziesz setki krewnych, których nigdy wcześniej nie znałeś. Liczba i rozmiar wspólnych segmentów DNA pozwala określić stopień Waszego pokrewieństwa. W bazie MyHeritage mamy ponad 2 miliony osób, a wśród nich więcej Europejczyków niż w jakiejkolwiek innej bazie DNA, więc Twoje odkrycia z pewnością będą interesujące.
  Badanie DNA znakomicie poszerza możliwości poznania historii Twojej rodziny. Przez ograniczony czas możesz uzyskać test MyHeritage DNA w specjalnej, obniżonej cenie: tylko 59 US $ plus koszty wysyłki.
  Zamów swój pakiet MyHeritage DNA już teraz.

  • Ten temat został zmodyfikowany 2 years, 10 months temu przez Adam.
Przeglądasz 1 wpis (z 1)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.