spotkania w Siemianowicach

Strona główna Fora Sprawy organizacyjne spotkania w Siemianowicach

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #17124
  andreas
  Użytkownik

  witam wszystkich przeglądających forum i chcących jednocześnie aktywnie spotykać się z innymi ludźmi zainteresowanymi naszą tematyką.
  Ponieważ spotkania w skansenie odbywają się tylko 1 raz w miesiącu a nie zawsze termin wszystkim odpowiada albo okazuje się, że czasu jest za mało, żeby coś konkretnie omówić albo się dowiedzieć, zaproponowałem dodatkowe spotkania w każdym miesiącu w siedzibie naszej Wspólnoty Siemianowickiej w wybrane czwartki. Dla osób chcących się spotkać i porozmawiać na jakiś temat albo coś poszukać w aktach byłoby to idealne rozwiązanie, ja sam należę do takich osób. W naszej siedzibie są warunki do zrobienia sobie kawy czy herbaty, jest łatwo trafić i zaparkować. Szczegóły chcemy omówić na spotkaniu wrześniowym, ale już zachęcam do wypowiedzi, piszcie co o tym pomyśle sądzicie a we wrześniu zadecydujemy na tak lub nie.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  #17632
  andreas
  Użytkownik

  miało dzisiaj się odbyc dodatkowe spotkanie dla zainteresowanych, jednak nikt sie nie zgłosił a na naszej stronie nawet nie pojawiło się ogłoszenie informacyjne, więc sądzę że brak jest zainteresowania.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.