Witryna wielkiej rodziny

Strona główna Fora Nasze drzewa Witryna wielkiej rodziny

Otagowane: , ,

Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #5836

  To jest moje drzewko – http://www.wwr.myheritage.pl – i rodziny moje żony. Szukam osób od Kampa, Suchanek, Rzeźniczek, etc, i innych nazwisk z tymi nazwiskami powiązanymi.

  #5838
  Artur Paczyna
  Użytkownik

  Panie Henryku,

  Link jest nieaktywny i nie umożliwi nam zobaczenie drzewa Pana Rodziny.
  Na Myheritage musimy zostać zaproszeni przez Pana poprzez wpisanie naszych e-maili.
  Jeżeli chciałby Pan to zrobić, proszę podać swój adres e-mail, na który osoby zainteresowane prześlą wiadomość inicjującą. W ten sposób pozna Pan nasze e-maile i będzie mógł Pan nas zaprosić.

  Artur

  Jedną tylko wypowiadam prośbę do ludu śląskiego, by pozostał wierny swym zasadom chrześcijańskim i swemu przywiązaniu do Polski.

  Wojciech Korfanty

  #5885

  Proponuję założyć konto na http://www.myheritage.pl to nie będzie problemu. W ustawieniach mam zaznaczone że goście mogą przeglądać drzewko (dane osób żyjących nie są widoczne). 🙂

  #5886
  Damian Jureczko
  Administrator

  Zapewne chodzi o te drzewko :LINK

  Panie Henryku większość z Nas ma założone konta na My Heritage. Wątpię jednak by wszyscy chcieli je udostępniać. Swego czasu moja witryna także była ogólnodostępna jednak z czasem to ograniczyłem.Oczywiście każdy może spojrzeć na nazwiska mnie interesujące w mojej zakładce na nasze stronce i jeśli coś go zainteresuje to udostępnie wszelkie dane.

  #5887
  Damian Jureczko
  Administrator

  Swoją drogą gratuluję Panie Henryku tak rozbudowanego drzewa. Przeglądam właśnie alfabetyczny spis osób.

  #6942

  Franz Rzesnitzek urodzony 6 marca 1861 r. w Pyskowicach. Nauczyciel, rektor, powiatowy inspektor szkolny, dyrektor seminarium nauczycielskiego. Jeżeli pasuje do rodziny to to mam trochę informacji.
  Z.

  #6943
  Piotr Frydecki
  Użytkownik

  Nazwisko “Grzesica” w miejscowości Balcarzowice mnie interesuje. W moim drzewie są: Anton Grzesika żona Antonia Grzesika (z d. Bernhardt) ich córka Franciszka Mańka (z d. Grzesika) ur. 14 czerwiec 1834 w Balcarzowice.

  Drzewo Piotr Frydecki

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
Przeglądajasz 7 wpisów - od 1 do 7 (z 7)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.